banner6

Arıkan, bir süre için koltuğunu devretti

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamını temsili olarak AGİAD İlköğretim Okulu 4'ncü sınıf öğrencisi Canberk Karakuş'a devretti.

Arıkan, bir süre için  koltuğunu devretti
Arıkan, bir süre için  koltuğunu devretti

 

AYDIN GÖKÇEOĞLU

ADANA(İLKHABER) - Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamını temsili olarak AGİAD İlköğretim Okulu 4’ncü sınıf öğrencisi Canberk Karakuş’a devretti.

AGİAD İlköğretim Okulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan’ı ziyaret etti. Başkan Arıkan, günün anlamı dolayısıyla temsili başkan seçilen 4 B sınıfı öğrencisi Canberk Karakuş’a başkanlık makamını devretti. Başkanlık koltuğuna oturan Canberk Karakuş, arkadaşlarının şikayet ve isteklerini dinledi. Temsili başkan daha sonra başkan yardımcısı ile müdürlere okuldaki ve çevresindeki eksikliklerin giderilmesi için talimatlar verdi. Çocukların çevrelerinde yaşanan olumsuzlukları ve güzellikleri çok iyi takip ettiğini belirten Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, “Çevre bilincine sahip ve yapılan hizmetleri takip eden bu çocuklarımızın gelecek yıllarda çok önemli işlerin altında imzalarının olacağına inanıyorum” dedi. 23 Nisan günü Doğal Park’ta yapılacak olan kutlamalara tüm Adanalıları davet eden Başkan Arıkan, ‘iki gün sürecek kutlamaların ilk gününde sivil toplum örgütleri sergiler açacak. 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanlığı Bandosunun gösterisi ile birlikte satranç müsabakası, duvar boyaması ve müzik dinletileri olacak. İkinci günde ise Adana Müzik Merkezi öğrencilerinin gençlik orkestraları müzik şöleni yapacak” diye konuştu.

Başkan Arıkan da, temsili olarak belediye başkanlığı koltuğuna oturan Canberk Karakuş ve diğer öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42