banner6

Arslan: İcraatlarımızla gündeme geleceğiz

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Arslan, Adana’yı tekrar üreten Adana haline getireceklerini söyledi.

Arslan: İcraatlarımızla gündeme geleceğiz

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Türkiye Değişim Partisi (TDP)  Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Arslan, Adana’yı tekrar üreten Adana haline getireceklerini söyledi.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Seyhan İlçe Başkanlığı öncülüğünde basın toplantısı düzenlendi. Bir Otelde düzenlenen toplantıya TDP İl Başkanı ve yöneticileri de katıldı. Toplantıda ilk olarak konuşan TDP Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Arslan, Adana için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Sanayi, tarım, hayvancılık ile ilgili çalışmalarının olduğunu belirten Arslan, “Biz halkın içerisinden geliyoruz. Yani biz halkız. Halkın sorunu bizim sorunumuzdur. İnsanların sorunlarının ne olduğunu çok iyi biliyoruz.” dedi.

İCRAATLARIMIZLA GÜNDEME GELECEĞİZ

İcraatlarıyla gündeme geleceklerini dile getiren Arslan, “Biz icraatlarımızla gündeme geleceğiz. 7’den, 70’e herkesle konuşup sorunlarını dinleyeceğiz. Hizmetin dilini değiştireceğiz. Hizmetlerimizle ön planda olacağız. Türkiye’ye örnek olacağız. Maskenin olmadığı zamanda insanlar salgından kendilerini korusun diye maske dağıttık. Maske üretimini o dönemde kendi atölyelerimizde yaptık. Kaliteli maskeler ürettik” diye konuştu.

BEZ MASKELER SAĞLIKLI DEĞİL

Bir gazetecinin maskelerle ilgili soru sorması üzerine Arslan, “Şu an kullanılan bir çok maskenin koruyucu özelliği yok. Bez maskelerin kullanılmaması gerekli. Uzun vadede kullanılırsa kalıcı sağlık sorunları yaratabilirler. Maskelerin içini açarsanız görürsünüz. Kaliteli koruyucu maskelerin içerisinde filtre olur” ifadelerini kullandı.

ESKİ GÜZEL GÜNLER

Adana’nın tekrar eski güzel günlerine dönebilmesi için üretime geçmesi gerektiğinin altını çizen Arslan, “Adana’da tekrar üretime geçilmesi gerekli. Üretim olursa, işsizlik olmaz. Adana’da işsizlik oranı yüzde 13’lerde. Üretim yapılarak, fabrikalar tekrar açılarak işsizlik en aza indirilebilir. Eğer işsizlik biterse kentteki suç oranı da azalacaktır. İşi olan insanların akşama kadar çalışıp, akşam eve gelip yorgun argın çoluk çocuğuyla, ailesiyle vakit geçirecektir. Suçla işi olmayacaktır” şeklinde konuştu.

ADANA’YI ÜST SIRALARA TAŞIYACAĞIZ

Adana’yı tekrar üst sıralara çıkartacaklarını söyleyen Arslan, “Adana’nın üzerinde ölü toprağı var. Biz bu ölü toprağını üretimle kaldırıp, Adana’yı hak ettiği yere getireceğiz. Türkiye genelinde yine üst sıralara taşıyacağız.”dedi.

BAŞARILI İSİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

TDP İl Başkanı Hakan Malgaf ise, kısa sürede teşkilatlarını kurduklarını,  başarılı isimleri yönetime dahil ettiklerini kaydetti. Parti kademelerini, eş dost akrabadan oluşturmadıklarına dikkat çekerek, Adana için proje çalışmaları yaptıklarını dile getirerek, “Adana için Türkiye için uzun vadeli projeler yapmayı düşünüyoruz. Çok ciddi projelerimiz var. Bu projeleri hayata geçirmek için belediye başkanı olmayı beklemiyoruz. Adana’mız için isteyene projelerimizi sunabiliriz. Yeter ki Adana’ya katkısı olsun. İnsanların tekrardan toplumsallaşarak, ekonomik özgürlüklerine kavuşmalarını sağlamalarını istiyoruz” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER