Artık çalışma vakti

AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, zaferin gerçek sahibinin millet olduğunu vurguladı:

Artık çalışma vakti

Artık çalışma vakti

 

 

 

ADANA(İLKHABER) – 1 Kasım Genel Seçim sonuçları üzerine bir değerlendirme yapan Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, ‘’Başbakanımızın dediği gibi, zaferin gerçek sahibi milletimizdir. 7 Haziran seçimleri sonrası, geçtiğimiz beş aylık süreçte yaşadığımız kaos ortamına, ekonomide yaşana sıkıntılara ve teröre karşı aziz milletimiz ‘dur’ demiştir. İstikrarsızlıktan, patlayan bombalardan, çatışmalardan, ekonomideki negatif sinyallerden sonra çözümün tek başına iktidar olduğunu, bunu yapacak olan kadroların da AK Parti kadroları olduğunu görmüştür. Milletimiz Partimizi hizmetle özdeşleştirmiştir. Milletimiz istikrar, huzur, hizmet anlayışıyla hareket eden, güçlü ve Yeni Türkiye’nin adresi olan AK Parti de kenetlenmiştir.” dedi.

Çok yoğun bir kampanya dönemi geçirdiklerini ifade eden Milletvekili Sarı, “Öncelikle fedakarca çalışmalarından dolayı AK Parti teşkilatlarımızla gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. AK parti olarak, en büyük değerimiz birliktelik ruhumuzdur. ‘İlk Günkü Aşkla Bismillah’ diyerek, gece gündüz demeden çalıştık. Herkese elimizi uzattık. Bütün vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmaya çalıştık. Çok şükür milletimiz bizi utandırmadı ve bağrına bastı.” diye konuştu.

AK Partinin dün olduğu gibi bugün de gerçekten hizmet etmek isteyen, hizmet üreten, ülkemizi her geçen gün daha ileriye taşımak için çalışan bir parti olduğunu vurgulayan Fatma Güldemet Sarı, “Bugün artık Adana için çalışma vaktidir. İnanıyorum ki tüm milletvekillerimizle el ele vererek Adana’mızın çözüm bekleyen sorunları için birlik ve beraberlik içinde elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Milletimizin 1 Kasım seçimlerinde gösterdiği büyük teveccüh için, milletimize, Adanalı hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2