banner6

ASKİ, İncirlik'i ele aldı

"Akıllı Dokunuş" ve "Ortak Akıl, Ortak Başarı" parolasıyla yola çıkan Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın talimatıyla ASKİ Genel Müdürlüğü yönünü bu kez de Sarıçam'a bağlı İncirlik'e çevirdi. Hürriyet Mahallesi'nde hummalı bir çalışma başlatıldı.

ASKİ, İncirlik'i ele aldı
ADANA (İHA) - Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ASKİ Genel Müdürlüğü, Adana’nın her tarafında olduğu gibi İncirlik’te de altyapı atağına geçti. 

  Sarıçam’a bağlı İncirlik’in Hürriyet Mahallesi’ndeki altyapı çalışmalarını yerinde gören ve denetleyen Zihni Aldırmaz, çalışmalarla ilgili ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz’den bilgi aldı.

  İncirlik’te kanalizasyon yenileme çalışmaları yapıldığını açıklayan Zihni Aldırmaz, “Mevcut kanalizasyon sistemi eski ve çürümüş. Artık ihtiyaca cevap vermiyor. Biz de bu sistemi yeniliyoruz. Hem daha kaliteli borular döşüyor hem de kapasiteyi artırarak, olası sorunların önüne geçiyoruz” dedi.

  Hürriyet Mahallesi Muhtarı Nuri Taylan da verilen hizmetler için Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti. ASKİ’nin çalışmalarından övgüyle söz eden Muhtar Nuri Taylan, “Altyapı sorunumuz çözülüyor. Mahalle halkım adına sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır” şeklinde konuştu.

  Zihni Aldırmaz İncirlik’teki denetimleri sırasında çalışanlara “Kolay gelsin” diyerek, çikolata ikram etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER