banner6

Atatürk’e hakarete Başkan Kocaispir soruşturma başlattı

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret içeren bir yazıyı sosyal medyada paylaşan Yüreğir Belediyesi Kültür ve Basın Yayın Müdür Vekili Osman Nuri Ünsal hakkında Yüreğir Belediyesi soruşturma başlattı.

Atatürk’e hakarete Başkan  Kocaispir soruşturma başlattı

ADANA(İLKHABER)-Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret içeren bir yazıyı sosyal medyada paylaşan Yüreğir Belediyesi Kültür ve Basın Yayın Müdür Vekili Osman Nuri Ünsal hakkında Yüreğir Belediyesi soruşturma başlattı.

Yüreğir Kültür ve Basın Yayın Müdür Vekili Osman Nuri Ünsal'ın Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği iddialarının sosyal medyadan duyulmasıyla birlikte Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir,  11 Ağustos 2021 tarihinde soruşturma açtırdı.

Yüreğir Belediyesi Basın Bürosu tarafından yapılan yazılı açıklamada, Türk Milleti'nin gururu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e karşı yapılan ve yapılacak olan tüm saldırıların karşısında duruş sergilendiği, bundan sonra da, bu hususta aynı kararlılıkla hassasiyetle durulacağı belirtildi. Açıklamada, olayla ilgili incelemenin devam ettiği kaydedildi.

  

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER