banner6

Avuka, konuklarını ağırladı

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup, Küresel Gazeteciler İl Temsilciliğine atanan Duayen Gazeteci  ve fotoğraf sanatçısı Adnan Avuka’yı ziyaret etti. Avuka’yı tebrik eden İl Başkanı Faruk Kılıç Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Mardin’de emin ellerde olduğunu söyledi.

Avuka, konuklarını ağırladı

MARDİN (İLKHABER) - AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup, Küresel Gazeteciler İl Temsilciliğine atanan Duayen Gazeteci  ve fotoğraf sanatçısı Adnan Avuka’yı ziyaret etti. Avuka’yı tebrik eden İl Başkanı Faruk Kılıç Küresel Gazeteciler Konseyinin Mardin’de emin ellerde olduğunu söyledi.

Ak parti İl Başkanı Faruk Kılıç, partiler üstü bir çalışma yürüttüklerine dikkat çekerek, Mardin’e Tıp Fakültesi kampanyasını desteklediklerini belirterek, kampanyanın tüm kesimleri ve sivil toplum kuruluşlarını kapsaması halinde amacına ulaşacağını söyledi.

Küresel Gazeteciler Konseyi temsilciliğinin Mardin’de Adnan Avuka’ya verilmesini isabet olarak değerlendiren İl Başkanı Faruk Kılıç “Adnan Avuka yarım asıra  aşkın Mardin’de gazetecilik yapıyor. Mardin ile bütünleşmiş ve bir renktir. Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği Mardin de emin ellerdedir. Adnan beyi Mardin çıkarlarının olduğu her alanda görüyoruz. Kendisini tebrik ediyoruz” dedi.

Gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Adnan Avuka, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Avuka, “Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği’ne (KGK) geldiğim günden beri yoğun ziyaret ve tebrik alıyorum. Ak Parti İl Başkanı Faruk Kılıç ve ekibine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Öte yandan ödüllü Belgesel Yönetmeni Haydar Demirtaş da Adnan Avuka’yı ziyaret etti. Demirtaş Adnan Avuka’nın belgeselini yapmayı  2 yıldan beri düşünüyorum, İnşallah bu belgeseli yapıp gelecek olan nesillere örnek olacak bir yapıtı gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER