banner6

Azimle çalıştık birlikte başardık

Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Öztürk, mahalle toplantılarında halkın istekleri doğrultusunda proje ürettiğini belirtti

Azimle çalıştık birlikte başardık

Azimle çalıştık birlikte başardık

 

 

 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve gittiği heryerde büyük bir sevgiyle karşılanan Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Seyhan İlçe Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, yaptıklarını anlattı. Vatandaşlardan destek isteyen Öztürk, ” Yeni hizmet döneminde de yine halkımızla el ele omuz omuza çalışıp birlikte başaracağız.” ifadesine yer verdi.

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, hizmet dönemlerinde hep halkın istekleri doğrultusunda proje üretip başarıya ulaşıldığını belirterek, “Yeni hizmet döneminde de yine halkımızla el ele omuz omuza çalışıp birlikte başaracağız.” dedi.

 

Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor. Gittiği her mahallede halkın büyük ilgisiyle karşılanan, onların coşkulu destek sözleriyle moral bulan Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, “Siz kıymetli kardeşlerimize hizmet üretmeye Allahın izniyle yeni dönemde de devam edeceğiz. Bizim gündemimiz seçim değil, sizler için hizmet üretmektir. Sizler isteyeceksiniz biz çalışacağız, sizin için çalışacağız, sizin için üreteceğiz.” diye konuştu.

 

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, mahallelerde düzenlenen ziyaret ve açık hava mitingleriyle moral depoladı. Mahalle mitinglerinde toplamda onbinlerce kişiye hitap eden Başkan Prof. Dr. Öztürk, şunları söyledi:

“Seyhanımızın şehircilik açısından tek kurtuluşu Kentsel Dönüşüm ve yenilemedir. Adana’da tarihin ilk kentsel dönüşümünü sizlerin desteğiyle biz başlattık. Yeni dönemde de Seyhanımızda ihtiyaç olan her mahallede kentsel dönüşümü başlatacağız. Geçmişi 50 yıla uzanan bir dönemde çarpık ve düzensiz yapılaşmaya mahkûm olmanıza içimiz el vermiyor. Bu anlamda asgari ücretle çalışmak zorunda kalan kardeşlerimizin bile rahatlıkla ev sahibi olabilecekleri projeleri yine hep birlikte gerçekleştireceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2014, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42