Bahçeli Adana’ya geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Adana’ya gelerek hemşerileri ile buluşacağı bildirildi.

Bahçeli Adana’ya geliyor

Bahçeli Adana’ya geliyor

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER) –Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Adana’ya gelerek hemşerileri ile buluşacağı bildirildi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Adana’ya geleceğini açıkladı. Baş’ın verdiği bilgiye göre, Genel Başkan Devlet Bahçeli 31 Ekim Cumartesi günü Adana’da olacak. Gün içinde kent esnafını selamlayacak olan Bahçeli, ardından saat 11.00’de Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde hemşerileriyle buluşacak. Burada seçime bir gün kala önemli mesajlar verecek olan MHP lideri aynı gün kentten ayrılacak.

SON MESAJ YİNE ADANA’DAN…

MHP İl Başkanı Yusuf Baş, “Bilindiği üzere Adana’da planlanmış bir miting programımız yoktu. Ancak; hemşerilerimizin, partililerimizin ısrarlı taleplerini kendilerine ilettiğimizde, sağ olsunlar bizi kırmadılar ve aramızda olacaklarını bildirdiler. Hemşerimiz olmakla her zaman iftihar ettiğimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, gerçek bir Adanalıdır. Adana’ya verdiği önemle bilinen Sayın Genel Başkanımız, Allah’ın izniyle yine bir seçim arifesinde yine en son mesajını Adana’dan vereceklerdir. Bütün vatandaşlarımızı saat 11.00’de Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde hemşerileri ile buluşmaya davet ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2