Bakan Çelik’ten esnaf ziyareti

1 Kasım seçimleri için çalışmalara önceki gün başlayan Faruk Çelik, ilk esnaf gezisini tarihi Haşimiye Bölgesi’ne yaptı.

Bakan Çelik’ten esnaf ziyareti

Çelik’ten esnaf ziyareti

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - 1 Kasım seçimleri için çalışmalara önceki gün başlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, ilk esnaf gezisini  tarihi Haşimiye Bölgesi’ne yaptı.

Şanlıurfa’ya gelir gelmez ayağının tozuyla esnaf ziyaretine başlayan Faruk Çelik vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Faruk Çelik’in Şanlıurfa’ya milletvekili adayı olarak gelmesini memnuniyetle karşılayan Şanlıurfalılar Çelik’e sevgi gösterisinde bulundular. Faruk Çelik’in vatandaşlarla bire bir ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı.

Esnaf ziyaretini Twitter hesabından, “AK Parti halkıyla teşkilatıyla bir bütündür. Bütün birimlerimizle teşkilatımızla yollardayız” şeklinde duyuran Çelik, gittiği Haşimiye bölgesinde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı.  

Esnafın, “Hoş geldin Huzurumuzun Bakanı, Urfa’nın hizmetkarı” sözleriyle karşıladığı Çelik, ikram edilen meyan şerbetini içti.

Yoğun ilgi karşısında güçlükle ilerleyen Çelik’in tokalaştığı herkesle bire bir ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı. Sorunların çözümü noktasında anında talimatlar veren Çelik’in bu davranışı çevredeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Uzun süre vatandaşlarla bire bir ilgilenen ve vatandaşların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinleyip notlar alan Faruk Çelik’e vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundular.

Faruk Çelik’e İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve tüm birim yöneticileri eşlik etti. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2015, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2