banner6

Bakan Şahin heyecanı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkalığı'nı ziyaret etti.

Bakan Şahin heyecanı
Bakan Şahin heyecanı

 

 

ADANA(İLKHABER) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkalığı’nı ziyaret etti.

 AK Parti il binası önünde toplanan partililer yağan yağmura rağmen Bakan Şahin’e yoğun ilgi gösterdi.

 AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Bakan Şahin’i il binasının önünde karşıladı ve daha sonra makam odasında ağırladı.

 Ziyarette AK Parti MKYK üyesi Mazhar Bağlı ile Adana Milletvekilleri Fatoş Gürkan, Necdet Ünüvar ve Mehmet Şükrü Erdinç de Bakan Şahin’e eşlik etti.

         Toplantı salonunda Adana İl Teşkilatı, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile bir toplantı yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, “Ben de siyasete, eşimle beraber partimizin kurucusu olarak başladım. Adana’da da bir kurucu üyesi il başkanı oldu. Ziyaeddin bey üstelik kurucular kurulu üyesi olması nedeniyle bizden daha da önde. Bu Adana için iyi bir fırsat. 5 Mayıs’ta yapılacak olan 4. İl kongresine Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da katılacak. Bu iki durum, Genel Başkanımızın Adana’ya verdiği değeri ve önemi göstermektedir. Ben şimdiden sizlere hayırlı olsun diyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

 AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirip, Bakan Şahin’e teşekkür ederek, şöyle dedi:

         “Biz Sayın Bakanımızla 5 yıl görev yaptık. Kendisi bizim eğitim çavuşumuzdu. Şimdi Bakan olarak ziyaretimize gelmiş olması beni son derece gururlandırdı. Ben de kedisine Bakanlık görevinde başarılar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER