banner6

Bakıner’in mutlu günü

Türkiye Emekliler Derneği Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Sabit Bakıner, kızı Sonay’ın hayatını Semih Taşlılar ile birleştirmesinin mutluluğunu yaşadı. Bakıner mutlu gününde ailesini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederek, her ana babaya evlatlarının mürüvetini görmesini diledi.

Bakıner’in mutlu günü

F. Metin MARACI

ADANA(İLKHABER) – Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Sabit Bakıner, Yüreğir Belediyesi Kültür Evi personelinde görevli dünyalar güveli kızı Sonay’ın matematik öğretmenliği için atama bekleyen Adana Büyükşehir Belediyesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Semih Taşçılar ile hayatını birleştirmesinin mutluğunu yaşadı.

İnci Otel’de gerçekleştirilen düğün törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, TÜED Genel Merkez Eğitim Sekreteri Arif Yıldız, TÜED Genel Merkez Mali Saymanı Ömer Kurnaz, TÜED Genel Merkez Teşkilatlandırma sorumlusu Abdülkadir Ersal, TÜED Adana Şubesi Başkanı Seyfi İyiyürek, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Tekin, Mustafa Kastalmış, Sabahattin Metiner, TÜED Yüreğir Şube Başkanı Abdullah Çalık, derneğe kayıtlı birçok üye ile kız ve erkek tarafının akrabaları yakın arkadaşları ve dostları katıldı.

Sabit Bakıner ile eşi Nimet’in zarif kızı Sonay ile Yahya Taşçılar ile eşi Azize Taşçılar’ın yakışıklı oğlu Semih Taşçılar’ın muhteşem düğün töreninde mutlu çifti kutlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

TÜED Genel Merkez Eğitim Sekrereti Arif Yıldız da davet üzerine çıktığı pistte genç çifti kutladı ve kendilerine ömür boyu saadetler diledikten sonra yaptığı konuşmada, genel başkanları Kazım Ergün’ün rahatsızlığı nedeniyle düğüne gelemediğini ancak onun sevgisini ve selamını iletti. Yıldız, TÜED’in Türkiye’nin en güçlü sivil toplum koruluşlarından birisi olduğunu belirterek, “Adana Şubesi de TÜED’in bir numarası. Bunu sizler başardınız. Sizler derneğinize sahip çıkın ve Adana’yı asla 2 numara yapmayın.” dedi.

Mutluluk rüzgarının buram buram estiği düğün töreninde genç çift kendilerini yalnız bırakmayan kardeşleri, akrabaları, yakınları, dostları ve arkadaşlarıyla birlikte pisti hiç boş bırakmadı ve dans ve oyun havalarıyla doyasıya eğlendi.

Gelin Sonay’ın babası Sabit Bakıner eşi Nimet ile damadın babası Yahya Bakıner ile eşi Azize mutlu günlerinde kendileriyle birlikte olan başta Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile mutlu günlerinde kendilerini onurlandıran diğer akraba, dost ve yakınlarına çok teşekkür ederek, her ana ve babaya evlatlarının mürüvetini görmesini diledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER