banner6

Başbakan bugün Adana’da

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için adeta kırmızı alarma geçirilen kentte olan yine basın mensuplarına oldu. Başbakan’ı takip etmek isteyen fakat sarı basın kartı olmayan gazeteciler alana alınmayacak.

Başbakan bugün Adana’da

Başbakan bugün Adana’da

 

 

Bayram BULUT

Bugün Adana’ya gelecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar tamamlandı.

 

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Türkiye genelinde yerel seçimler öncesi mitingler düzenleyen teşkilatlarının programlarına katılan Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, bu günde Adana İl Başkanlığı tarafından Uğur Mumcu Meydanı’nda saat  12:30’da düzenlenecek mitinge katılmak üzere Adana’ya gelecek. Burada halka hitap edecek olan başbakan için kent genelinde yoğun güvenlik önlemleri aldı. Adana’ya gelecek olan Başbakan’ın burada Adana için hazırlanan dev bir projeyi halka açıklayacağı ileri sürüldü. Başbakan’ın açıklayacağı projenin kent ekonomisine ve turizmine önemli katkılarının olacağı belirtiliyor.

 

BAŞBAKAN COŞKUYLA KARŞILANACAK

Yoğun güvenlik önleminden basın mensupları da nasibini aldı. Sarı basın kartı sahibi olmayan gazetecilerin bu mitingi takip edemeyecekleri öğrenildi. Başbakan için İl teşkilatı tarafından da hazırlıkların tamamlandığı öğrenildi. Kent bayraklarla süslenirken, coşkulu kalabalığın Başbakan’ı karşılaması bekleniyor. Ak Partili kaynaklardan alınan bilgilere göre, bu kez miting alanında her zamankinden daha fazla kitlenin olmasının beklendiği öğrenildi. Yaşanan olumsuz olaylar nedeni ile halkın Başbakanı’na sahip çıkacağı, misafir olarak geldiği Adana’da kendisine desteklerini gösterecekleri ileri sürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42