banner6

Başbakana sevgi seli

Partisinin il kongresine katılmak üzere Adana'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kaldığı otelden otobüsle kongrenin yapılacağı salona hareket etti. Erdoğan'a, vatandaşlar yol boyunca sevgi gösterilerinde bulundu.

Başbakana sevgi seli
Başbakana sevgi seli

 
 

   ADANA (İHA) - Partisinin il kongresine katılmak üzere Adana'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kaldığı otelden otobüsle kongrenin yapılacağı salona hareket etti. Erdoğan'a, vatandaşlar yol boyunca sevgi gösterilerinde bulundu.  

  Başbakan Erdoğan, yanında eşi Emine Erdoğan, Sağlık Bakanı Recep EAkdağ, Aile ve sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Adana millettekileri ile dün saat 14.30 da Hiltonsa Oteli'nden çıkarak parti otobüsü ile merkez Yüreğir ilçesindeki Serinevler Spor Salonu'ndaki il kongresine hareket etti. Yol boyunca vatandaşlar Başbakan ve eşine alkışlarla sevgi gösterisinde bulundu. Başbakan ve eşi de Adanalıları selamlayarak karşılık verdi. Daha sonra Başbakan Erdoğan kongrenin yapıldığı salona ulaşırken burada da yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Salona sığmayan vatandaşlar, dışarıya konulan dev ekrandan Başbakanı takip etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42