banner6

Başkan Atay , Milletvekili Sümer’e geçmiş olsun dileklerini iletti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, COVİD-19 testi pozitif çıkan CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Atay , Milletvekili Sümer’e geçmiş olsun dileklerini iletti

ADANA (İLKHABER)-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, COVİD-19 testi pozitif çıkan CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

  CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer’in COVİD-19 test sonucu pozitif çıktı. Sümer’in testinin pozitif çıktığı CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut’un sosyal medya hesabında yaptığı, “Covid19 testi pozitif çıkan değerli Adana Milletvekilimiz, kıymetli mücadele arkadaşımız Orhan Sümer'e acil şifalar temennisiyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa sürede sağlığına kavuşup aramıza dönmesini bekliyoruz” paylaşımıyla duyuruldu. Konuyla ilgili CHP Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, geçmiş olsun mesajı yayınladı.

“EN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞARAK GÖREVİNİN BAŞINA DÖNMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Sümer’e geçmiş olsun dileklerini ileten Atay, vatandaşlara da seslenerek, “Aldığımız bir haberle Adana Milletvekilimiz Sn. Orhan Sümer’in COVİD-19 testinin pozitif çıktığını öğrendik, kendisine acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini temenni ediyorum.  Bu kapsamda vatandaşlarımızdan da ricam çok daha dikkatli olmaları yönünde. Şehrimizde COVİD-19 vakalarında gözle görülür bir artış var. Maskelerimizi çift takalım, gerekirse dışarı çıkmayalım” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42