banner6

Başkan Çay’dan belediye personelinin Kadınlar Günü’nü böyle kutladı

Adana’nın Pozantı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün olması sebebiyle belediyede çalışan kadın personellerin gününü kutladı.

Başkan Çay’dan belediye personelinin  Kadınlar Günü’nü böyle kutladı

ADANA(İLKHABER)-Adana’nın Pozantı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün olması sebebiyle belediyede çalışan kadın personellerin gününü kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel pasta hazırlattıran Başkan Çay, kadın personelleri meclis salonuna çağırtarak onlara sürpriz bir kutlama yaptı.

Başkan Çay kutlama sonrası yaptığı açıklamada; “ Bizim için her gün kadınlar günü. Kadınımız bizim için her gün değerli. Evimizde de iş yerimizde de bu şekildedir. 8 Mart Dünya Kadınlar günü olarak kutlandığı için biz de bugün Pozantı Belediyemizde emekçi kadınlarımızla birlikte sırf beraber olabilmek, bu mutluluğu paylaşabilmek adına ve kendilerine değer verdiğimizi ifade etmek adına pasta yaptırarak birlikte kesmek istedik. Ben kendilerine sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Ayrıca Kadına şiddetin ve hunharca saldırıların olmadığı temiz ve saygılı bir dünya ümit ediyorum." Dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER