Başkan Çiftçi: 1 Kasım’a birlik içinde gireceğiz

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeler ve AK Parti İl Teşkilatı tarafından organize edilen Bayramlaşma programına katıldı.

Başkan Çiftçi: 1 Kasım’a birlik içinde gireceğiz

Başkan Çiftçi: 1 Kasım’a birlik içinde gireceğiz

 

 

SEDAT ATİLLA

 

ŞANLIURFA-Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeler ve  AK Parti İl Teşkilatı tarafından organize edilen Bayramlaşma programına katıldı.

Öğretmen Evinin yanında ki Hacı Bekir Sofrasında gerçekleştirilen Bayramlaşma programına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri adayları katıldı.

Güzel bir bayram günü Şanlıurfalı hemşerilerimizle kucaklaşmak için burada olduklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, " AK Partimiz toplumun tüm renklerini bir araya getirerek yen bir yola eski inançla, enerji ve dinamizmim le yeniden yola çıkmıştır. Bütün vekil adaylarımızla Şanlıurfa'nın tüm topraklarına ayak basarak 1 Kasım’a birlik ve beraberlikle gireceğiz. 1 Kasım sadece Nihat Çiftçi'nin,  vekillerimizin olayı değil Türkiye'nin gelişmesi ve halkımızın tam anlamıyla kendini yönetmesinin olduğu bir gündür. Herkesin sorunlarını dinleyerek çözüm bulacağız, bu anlamlı günde hep bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi

Başkan Nihat Çiftçi, konuşmasının ardından, vatandaşlarla bayramlaştı.

Öte yandan Bayramlaşma programının ardından  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2