banner6

Başkan Erdem Aşure günü etkinliğine katıldı

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe Cumhuriyet Halk Partisi’nde ve Zübeyde Hanım Mahallesi’nde düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

Başkan Erdem Aşure  günü etkinliğine katıldı

ADANA (İLKHABER) - Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe Cumhuriyet Halk Partisi’nde ve Zübeyde Hanım Mahallesi’nde düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

Muharrem ayının bereketini temsil eden aşure günü haftasında Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, vatandaşlarla uzun uzun sohbet ederek dileklerini isteklerini dinledi. Zübeyde Hanım Mahallesi Metin Dündar tarafından düzenlenen aşure etkinliğine katılan Başkan Erdem, “Tüm hemşehrilerimin dualarının kabul olması dileğiyle” dedi.

Aşure haftasında vatandaşlarla iç içe olan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan Belediyesi olarak vatandaşların tüm isteklerini yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Tüm halkımızın aşure gününde dualarının kabul olmasını canı gönülden istiyorum. Aşure ayı bolluktur, berekettir. Halkımızla güzel vakit geçirerek tüm istek ve taleplerini dinledik.Yerine getirmek için Ceyhan Belediyesi olarak gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER