banner6

Başkan Erdem Avukatlar Günü’nde avukatlarla bir araya geldi

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 5 Nisan Avukatlar Gününde Ceyhan'da görev yapan avukatları unutmadı.

Başkan Erdem Avukatlar Günü’nde  avukatlarla bir araya geldi

ADANA(İLKHABER)-Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 5 Nisan Avukatlar Gününde Ceyhan'da görev yapan avukatları unutmadı.

Ceyhan Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı ekipler avukatları ziyaret ederek hediyelerini takdim etti. Ardından Ceyhan Baro Temsilcisi Av. Öznur Özbek'i ve Av. Kadriye Erzin'i makamlarında ziyaret eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, hediyeleri takdim ederek günlerini kutladı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Av.Öznur Özbek; "Bugün burada olmanızdan ve bizleri ziyaret etmenizden dolayı onur ve mutluluk duyduk. Sizler Ceyhan'ı yönettiğiniz sürece bizler her daim mutlu olacağız" dedi.

Başkan Erdem; "Hakkın, Hukukun ve Adaletin Savunucuları"

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; "Hukuku üstün kılmak ve insan onuruna yakışır bir adalet sağlamak için birey hak ve özgürlüklerinin savunulmasında, hakların korunması ve kullanılması noktasında önemli görevler üstlenen avukatlarımız hukuk sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Hukukun üstünlüğüne, Cumhuriyetimizin temel niteliklerine, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkmayı egemen kılmak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Hakkın, Hukukun ve Adaletin savunucusu olarak, bu duygularla, kamu vicdanının ve adaletin yerine getirilmesinde önemli bir görev üstlenen tüm avukatlarımızın “5 Nisan Avukatlar Günü’nü” kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42