banner6

Başkan Tutaşı: İlçemizi her platformda tanıtıyoruz

Mardin’in Artuklu İlçe Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ilçeyi her platformda tanıttıklarını bu sayede ilçeye gelecek ziyaretçi sayısının artması için çaba gösterdiklerini söyledi.

Başkan Tutaşı: İlçemizi her  platformda tanıtıyoruz

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) – Mardin’in Artuklu İlçe Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ilçeyi her platformda tanıttıklarını bu sayede ilçeye gelecek ziyaretçi sayısının artması için çaba gösterdiklerini söyledi.

Artuklu Belediyesi, ilçenin değişimi ve gelişimi için çaba gösteriyor. Bir yandan alt yapı, diğer yandan da üst yapıda önemli çalışmalar gerçekleştiren Artuklu Belediyesi, yerli ve yabancı turisti ilçeye çekmek için çaba sarfediyor. Bu konuda fuar gibi organizasyonları da en anlamlı şekilde değerlendiren Artuklu Belediyesi, son olarak Travel Turkey İzmir Fuarı’nda ilçenin güzelliklerini tanıttı. Artuklu Belediyesi standı yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Tanıtım için çaba veriyoruz

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Artuklu ilçesini en iyi şekilde tanıttıklarını söyledi. Tutaşı, “Kurum olarak her yönüyle ilçemizin gelişmesi için mücadele vermekteyiz. Bu konuda birimlerimiz sahada çalışmalarını sürdürmekte. Günden güne cazibesini daha çok arttıran ilimizin ve ilçemizin tanıtımı için de mücadele vermekteyiz. Bu konuda tüm platformlarda koordineli çalışmalarımız aralıksız sürmekte. Düzenlenen turizm fuarlarında da aktif bir şekilde tanıtım çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Son olarak katıldığımız Travel Turkey İzmir Fuarında da standımız yoğun ilgi gördü” dedi.

Gelen bir kez daha aşık olur

Mardin ve Artuklu’ya herkesi beklediklerini de söyleyen Tutaşı, “Biz asırlarca kadim şehrimiz ve ilçemizde kardeşlik ve huzur içinde bir aradayız. Diğer yandan şehir olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyen ilçemizdeki yapılar zamana meydan okumaktadır. Bu haliyle gözde olan şehrimize yerli ve yabancı misafirlerimizi bekliyoruz. Misafirperverliğin en anlamlı şekilde gösterildiği kentimize gelen herkes inanıyoruz ki bu özel şehre bir kez daha aşık olacaktır” şeklinde konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42