banner6

Baysal: Vatandaşımız kemer sıka sıka nefes alamaz hale geldi

Türkiye’nin en verimli arazilerinin Çukurova’da bulunduğunu söyleyen Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal; "Ekonomik anlamda yaşadığımız sorunların temelinde üretimin olmaması yatıyor” dedi.

Baysal: Vatandaşımız kemer sıka sıka nefes alamaz hale geldi

Adana(İlkhaber) -Türkiye’nin en verimli arazilerinin Çukurova’da bulunduğunu söyleyen Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal; "Ekonomik anlamda yaşadığımız sorunların temelinde üretimin olmaması yatıyor” dedi. Tarkiye’de üretimin durduğunu ve enflasyonun dayanılmaz boyutlara geldiğini ileri süren Baysal, “Vatandaşımız kemer sıka sıka nefes alamaz hale geldi" ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal; ekonominin ancak kendi iktidarlarında canlanacağını ve vatandaşların Yeniden Refah iktidarlarında huzur bulacağını iddia etti.  

Türkiye’nin en verimli arazilerinin küçük menfaatler için müteahhitlere peşkeş çekildiğini söyleyen Baysal; "Çukurova tarımı, sanayisi, turizmiyle ülkemizin kalkınmasının en önemli ayağıydı. Ne zaman Çukurova’da üretim durdu Türkiye gerilemeye başladı. Üretim durdu enflasyon dayanılamaz boyutlara geldi. Vatandaşımız kemer sıka sıka nefes alamaz hale geldi" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta sonu Yeniden Refah Partisi Seyhan ve Yüreğir ilçe kongrelerini gerçekleştirdiklerini hatırlatan Selahattin Baysal;  "Yeni seçilen başkanlarımızı ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. Salondaki kalabalık ve coşku bize Yeniden Refah iktidarının çok yakın olduğunu gösterdi. Biz de diyoruz ki; Yeniden Refah’ı milletimiz iktidar yapacak ve Çukurova eski günlerine geri dönecek. Adana yeniden Türkiye’nin birinci şehri olacak. Gençlerimiz iş bulacak. Ekonomik refaha kavuşacak. Bunlar için projelerimiz hazır. Biz hazırız. Allah’ın izni ile iktidar olacağız. Eğitimde, tarımda, gıdada her alanda yabancı egemenliğini kaldıracağız. Yerli bir modelle yolumuza devam edeceğiz. Yeniden büyük Türkiye’yi inşa etmek için yola çıktık. Geliyoruz" dedi.

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER