banner6

Behlül Yapı hizmete açıldı

Şanlıurfa'nın en modern kapı ve mutfak mağazası hizmete girdi. 1995 yılında Antalya çevresinde faaliyete başlayan Çimpa A.Ş'ın Güneydoğu Bölge Bayisi olarak Şanlıurfa'da kurulan Behlül Yapı İnşaat'ta çok çeşitli kapı ve mutfak ürünleri bulunuyor.

Behlül Yapı hizmete açıldı
Behlül Yapı hizmete açıldı

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Şanlıurfa’nın en modern kapı ve mutfak mağazası hizmete girdi. 1995 yılında Antalya çevresinde faaliyete başlayan Çimpa A.Ş’ın Güneydoğu Bölge Bayisi olarak Şanlıurfa’da kurulan Behlül Yapı İnşaat’ta çok çeşitli kapı ve mutfak ürünleri bulunuyor. Emin adımlarla yoluna devam ederek kaba inşaat malzemeleri, PVC kapı-pencere, ahşap kapı, hazır mutfak ve çelik kapı ürünlerinde de inşaat sektörünün öncülerinden olan Çimpa A.Ş yeni tasarım kör kasalı sistem çelik kapılarının üretimini yaparak sektörün kullanımına sundu. Çimpa A.Ş’nin Güneydoğu Bölge bayiliğini ise Yapı İnşaat sektörünün öncü kuruluşlarından olan Behlül Yapı inşaat aldı. Karaköprü 35 metre yol üzerinde kurulan modern mağazanın açılışını Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu,  Şanlıurfa Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Erik, Çima Ege Bölgesi Satış sorumlusu Umut Sever, ve Eğitimci Abdurrahman Behlül katıldı. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu açılışta yaptığı konuşma da Şanlıurfa’da yatırımcı sayısının artmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Şanlıurfa’nın Güneydoğu’nun parlayan yıldızı olduğuna dikkat çeken Milletvekili Uslu, “Şanlıurfa’da artan yatırımcı sayısı mutluluk verici. Şanlıurfa kendine güvenen, çok ciddi potansiyeli olan bir kentimiz. Ben bu hususta Şanlıurfa’ya bu modern mağazayı kazandırarak, istihdamın artmasına katkı sağlayan ve ürün çeşitliliğini memleketimize getiren Mesut Toz Bey’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik ise “Kentimiz her geçen gün kabuğunu kırıyor. Bir çok yatırımcı kentimize gelmek için bizlerle temas halinde. Şanlıurfa her alanda kendini yenileyen ve hızla yükselen bir ilimiz. Bu mağazanın kentimize katkı sağlayacağı kanısındayım. Kentimize hayırlı olsun.” dedi.

Behlül Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toz ise,“Çimpa’nın çok çeşitlilik ve ürün kalitesini Behlül Yapı İnşaat’ın yüksek müşteri memnuniyetini Peygamberler Diyarı Şanlıurfa ile buluşturmaktan dolayı mutluyuz. Mutfak Dolabı, Kapı, Vestiyer, Banyo Dolabı, Duvar ünitesi, Ray dolap ürünlerimizle Şanlıurfa’da en kaliteli ürün hizmeti vermeye ve yüksek müşteri memnuniyeti sunmaya talibiz. Bugün açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran Milletvekilimiz Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu’ya, Şanlıurfa Valimiz Celalettin Güvenç ve  Yardımcısı Oğuz Şenlik’e, Karaköprü Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi ve Yardımcısı Hasan Erik’e ve tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42