banner6

Beyazgül, başarısını kanıtladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in önderliğinde seçim çalışmalarını tamamlayan İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 1 Kasım Genel Seçim’inden alnının akıyla çıktı.

Beyazgül, başarısını kanıtladı

Beyazgül, başarısını kanıtladı

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in önderliğinde seçim çalışmalarını tamamlayan İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 1 Kasım Genel Seçim’inden alnının akıyla çıktı. Yıllarca yetersiz kalan, halk ile kaynaşamayan il yönetimleri nedeniyle kapısı Urfalılara kapanan AK Parti, Zeynel Abidin Beyazgül’ün il başkanı olmasıyla yeniden halka açılmıştı. İl Başkanı olduğu gün cep telefonunu kamuoyu ile paylaşan Beyazgül, Şanlıurfalıların yeniden AK Parti ile kaynaşmasını sağlamıştı. Beyazgül’ün başkanlığındaki AK Parti, Urfalıların evi haline gelmişti. Beyazgül, kentin sorunlarının çözümünde de aktif rol oynamıştı.

Başarısını kanıtladı.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 1 Kasım Genel Seçimlerinde başarısını kanıtladı. Milletvekili adayı Faruk Çelik önderliğinde seçim çalışmalarını sürdüren Beyazgül, partisinin başarısı için yoğun çaba sarf etti. Her gün yüzlerce kişiyle telefonla görüşen Beyazgül, Faruk Çelik’ten sonra Şanlıurfa’da AK Parti’ye en fazla katkı sağlayan kişi oldu. Beyazgül’ün parti ayrımı yapmadan her kesimle diyalog halinde olması, Refah partisi döneminden gelen siyasi tecrübesi, ilçe teşkilatlarıyla olan koordineyi de güçlendirdi. Beyazgül, 1 Kasım genel seçimleriyle AK Parti’nin Şanlıurfa’daki en başarılı İl Başkanı olarak adını tarihe altın harflerle yazdırdı. AK Parti’nin Şanlıurfa’da aldığı yüzde 64’lük oy oranıyla, AK Parti’nin Türkiye’deki en başarılı üç il başkanından biri oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER