banner6

Biçer: CHP'yi Adana'da gerçek potansiyeline taşıyacağız

Çukurova İlçe Başkan Adayı Haşmet Biçer, Kılıçdaroğlu rüzgârının destekçisi olduklarını belirterek, "CHP, Adana'da potansiyelinin çok gerisinde.

Biçer: CHP'yi Adana'da gerçek potansiyeline taşıyacağız

Biçer: CHP’yi Adana’da gerçek potansiyeline taşıyacağız

 

Çukurova İlçe Başkan Adayı Haşmet Biçer, Kılıçdaroğlu rüzgârının destekçisi olduklarını belirterek, “CHP, Adana’da potansiyelinin çok gerisinde. CHP’nin dinamiklerini harekete geçirerek gerçek gücümüzü Adana’da ortaya koyacağız.”dedi

 

ADANA- 5 Mayıs Cumartesi günü yapılacak CHP Çukurova İlçe Başkanlığına aday olan Haşmet Biçer,  CHP’yi Adana’da gerçek potansiyeline taşıyacaklarını söyledi.

CHP Çukurova İlçe Başkan Adayı Haşmet Biçer, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret ederek Başkan Cafer Esendemir ile görüştü. Kentin sorunları hakkın görüş alış verişinde bulunan Haşmet Biçer, CHP’nin kongre sürecinden sonra mücadelesini dışarıda sürdüreceğini ifade etti. “CHP Adana’da potansiyelinin çok gerisinde.  Yeni bir anlayışla CHP’yi gerçek potansiyeline taşıyacağız.” diyen Haşmet Biçer, çocukluğundan beri CHP içerisinde olduğunu belirtti ve şöyle konuştu:

“CHP’de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun estirdiği rüzgârın Adana’da destekçisiyiz. CHP’yi Adana’da gerçek potansiyeline kavuşturmak zorundayız. Bu potansiyel var. Hizmet amacıyla ve  CHP’yi ilerilere taşımak için taşın altına elimizi koyduk. Delegenin iradesine güveniyoruz. Delege, parti içerisinde bir kamu görevi yürütüyor. Delegelerimiz taraftar gibi görmüyoruz. Sandıkta görevini yapacağından da zerre kadar kuşkum yok.

CHP olarak, söz ve davranışı birlikte ortaya koyarak Adana’daki potansiyelimizi zirveye taşıyacağız. CHP çok güçlü. CHP’yi yıkmaya kimsenin gücü yetmedi, yetmeyecek. CHP iradesi ve projeleri ile iktidara hazır olduğunu gösterdi. CHP, çağdaş yapısı, bilimsel ve teknolojik desteği ile dinamiklerini de harekete geçirerek iktidar olacaktır. CHP olarak içerdeki mücadelemizi artık dışarıya taşıyacağız. Bir karış suda kimsenin iyi yüzücü olduğu bilinmez.  Açık sularda yüzerek iyi yüzücü olduğu ortaya çıkar. “

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de Haşmet Biçer’de adaylık sürecinde başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER