banner6

Biçer'de karar kılındı

İnşaat Mühendisleri Odaso (İMO) Adana Şubesi yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

Biçer'de karar kılındı

ADANA (İHA) - TMMOB İnşaat Mühendisler Odası Adana Şubesinde, 15-16 Şubat 2014 tarihlerinde yapılan genel kurul ve seçim sonucu seçilen Çağdaş- Demokrat Mühendisler grubu yönetim kurulu üyeleri ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

  İki yıldır TMMOB Adana İKK Sekreterliğini sürdüren Nazım Biçer Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi.  İMO Adana Şube Yönetim Kurulu Sekreter üyesi olarak Suphi Civelek, Sayman Üye olarak ise Duygu Argunşah görev aldı. Volkan Engin, Hıdır Çak, Abdullah Ayaydın ve Ahmet Berdan Dinçyürek yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. Şube İKK Temsilciliği görevini A. Berdan Dinçyürek üstlendi.

  20.  Çalışma dönemi için görev alan İMO Adana Şube yeni yönetim kurulu üyeleri, son iki dönemdir Şube yönetim kurulu üyeliklerinde sorumluluk üstlenmiş olan meslektaşları Abdullah Bakır, Zekeriya Turanbayburt, Çağdaş Kaya, Emel Varkal ve E.Erinç Yalçınkaya’ya plaket vererek mesleğe ve örgütlenmeye olan katkılarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

  İMO Adana Şube yönetim kurulu yedek üyeliklerinde ise Halide Erkişi, Tuna Sağol, Kamil Sürenkök, Ersoy Aybirdi, Nur Banu Işık, Rasim Can Mavruk ve Fuat Özbilen yer aldılar.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42