banner6

BİK Adana’dan Seyhan ve Yüreğir kaymakamlarına ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı, şube çalışanlarından Emre Şahin ve Celil Yapar’la birlikte Seyhan Kaymakamı Mustafa Yavuz ile Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’ü ziyaret etti.

BİK Adana’dan Seyhan ve  Yüreğir kaymakamlarına ziyaret

ADANA (İLKHABER) - Basın İlan Kurumu (BİK) Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı, şube çalışanlarından Emre Şahin ve Celil Yapar’la birlikte, Seyhan Kaymakamı Mustafa Yavuz ile Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’ü ziyaret etti.

Kısa bir süre önce Adana Vali Yardımcılığından Seyhan Kaymakamlığına asaleten ataması yapılan Mustafa Yavuz’a başarı dileklerini ileten Çetin Oranlı, Basın İlan Kurumu’nun görev alanı ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarette Kaymakam Mustafa Yavuz, özelde Seyhan’ın, genel olarak da Adana’nın potansiyeline ve tarihsel önemine dikkat çekti. Yerel basını ve basınla ilgili kurumları önemsediğini vurgulayan Kaymakam Yavuz, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ilçenin genel durumu hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Basın İlan Kurumu’nun yerel gazetelerin dijital alanda güçlenmesine önem verdiğini vurgulayan Çetin Oranlı da, Kurum olarak kamu kurum ve kuruluşları ile yazılı basın arasında köprü vazifesi üstlendiklerini; ilanların gazetelerin basılı nüshalarının yanı sıra eş zamanlı olarak gazetelerin web siteleri ve ilan.gov.tr’de yayımlanması ile kamusal yarara ve şeffaflığa hizmet ettiklerini vurguladı.

BİK Müdürü Oranlı, Kaymakam Mustafa Yavuz ve Oğuzhan Bingöl’e ziyaretlerin anısına kitap takdiminde bulundu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42