banner6

Bin Çocuk, Bin Mutluluk

Büyükşehir belediyesince düzenlenen 23 Nisan Çocuk Balosu yoğun ilgi gördü

Bin Çocuk, Bin Mutluluk
Bin Çocuk, Bin Mutluluk

 

 

  ADANA (İHA) - Adana'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi'nce organize edilen "Bin Çocuk, Bin Mutluluk" temalı balo yoğun ilgi gördü. 

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle "Rüya" adlı tiyatro oyunu ve Uçurtma Şenliği'nden sonra HiltonSA Oteli'nde düzenlenen "Bin Çocuk Bin Mutluluk" balosunda çok kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Hepinizin bayramını kutluyorum" dedi.

  "Bin Çocuk, Bin Mutluluk" sloganıyla başladıkları etkinliğin yoğun ilgi görmesi nedeniyle mutlu olduğunu söyleyen Başkan Vekili Aldırmaz, "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur. Bu baloyu bundan sonra geleneksel hale getireceğiz" şeklinde konuştu.

  Baloya katılan binlerce çocuğa "Burada olmaktan memnun musunuz?" diye soran Başkan Vekili Aldırmaz, "Evet" yanıtı alınca, "Önümüzdeki yıllarda da hep birlikte eğleneceğiz" dedi. Çocuklar da, etkinlik nedeniyle Aldırmaz'a teşekkür ettiler.

  Baloda daha sonra çeşitli yarışmalar düzenlendi. Çocuklar, gönüllerince eğlenme fırsatı bulurken, bazı okullar çeşitli gösterilerde bulundu. Animatörler de çocuklara keyifli dakikalar yaşattılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42