banner6

Biz ağustos böceği değiliz

Ak Parti Şanlıuarfa Milletvekili Gülpınar, Bakan Faruk Çelik ile birlikte geldiği Siverek’in Çıkrık Köyü’nde vatandaşlara hitap etti ve gece gündüz çalıştıklarını söyledi

Biz ağustos böceği değiliz

Biz ağustosböceği değiliz

 

AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine 50 kilometre uzaklıkta bulunan Karacadağ eteklerinde bulunan Çıkrık köyünde düzenlenen mitinge katılan Bakan Çelik, ve Milletvekili Gülpınar, Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet götürmeye devam ettiklerini söyledi.

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında Siverek’in Çıkrık Köyü’nde düzenlenen mitinge katıldılar. Bakan Çelik ve Milletvekili Gülpınar, Çıkrık köyünde binlerce vatandaşa hitap ettiler.

Mitingde konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar yaptıkları hizmetleri anlatarak şunları dedi:

“2011 seçimlerinin ardından ilk kez bu köye bir bakan gelmişti. Sizler de Bakanımız Faruk Çelik’e hizmetin yeterli olmadığını söylemiştiniz. Siteminizde haklıydınız, maalesef bazı dönemlerde, hizmetin bu bölgeye gelmemesi için mücadele edildi. Sizlere, gidin oyu kime verdiyseniz hizmeti ondan isteyin denildi. Bizde seçildiğimiz zaman dedik ki, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizle birlikte hiçbir zaman hizmeti bu bölgeden esirgemeyeceğiz. Hizmeti öncelikle bu bölgeye aktaracağız. Hizmet dolu 3 yılın ardından yine bugün karşınızdayız. Her şey dört dörtlük mü ? Tabi ki hayır ama yaptığımız hizmetleri vicdan sahibi, merhamet sahibi insanlar bugün göz önüne getirsinler. 3 yıl önce bu köye geldiklerinde yollarının çok kötü olması nedeniyle bu köye geç ulaştık. Bugün ise bu yoldan köye 10 dakikada ulaştık. Köyde aile sağlığı merkezi, eczanei açıldı. Bunlarla beraber bu köyde daha yapılacak birçok hizmet var.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

3 yıldır gece gündüz demeden, durmadan çalıştık. Biz Ağustos böceği değiliz. Bazı bizi itham ettiler. Sadece kendi bölgesine çalışıyor dediler. Ben bundan gocunmam. Bundan gurur duyarım ama bu bir yalandır, aldatmacadır. Biz Karacadağ’dan Katine’ye, Modan’dan Kerkük’e, Batı’dan Doğuya, Kuzey’den güneye kadar her yere hizmet götürdük.”

Miting de konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise Siyaseti başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendiklerini söyledi. Başbakan Erdoğan’ın kendilerine her kapıya gitmelerini, vatandaşın derdiyle dertlenmelerini, vatandaşın yaşadığı sıkıntının aynısını yaşamaları çağrısını yaptığının altını çizen Bakan Çelik kapı kapı gezdiklerini ve bu bölgedeki köylerin birçoğuna gittiklerini belirtti.

BAŞBAKANA DESTEK İSTEDİ

Miting de Bakan Çelik, 29 Mart’ta, Siverek halkından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini istedi. Türkiye’de gelişmenin, kalkınmanın ve barışın sigortasının Recep Tayyip Erdoğan olduğuna dikkat çeken Bakan Çelik,”Siverek’in sorunlarını biliyoruz. Bu sorunları gidermek için çalışıyoruz. Hükümet olarak bu bölgeye büyük yatırımlar yaptık. Bölgeyi kalkındırıp refah seviyesine ulaştırmayı kendimize temel hedef edindik. AK Parti olarak laf değil icraat üretiyoruz. Türkiye’nin hiçbir bölgesine ayrım yapmadan hizmet yapıyoruz. Bunun karşılığını da her seçimde oyları katlayarak alıyoruz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2014, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER