banner6

Biz Ebruyuz Derneği'ne Zeybek'ten tam destek

Adana’da suç oranının yüksek olduğu mahallelerdeki öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlanması için Vali Hüseyin Avni Coş’un önderliğinde Emniyet Müdürlüğünün başlattığı ve dernek haline getirip işadamlarına teslim ettiği “Biz Ebruyuz Derneği’ne” Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’ten tam destek geldi.

Biz Ebruyuz Derneği'ne  Zeybek'ten tam destek

ADANA(İLKHABER) - Dernek Başkanı Gökhan Gündoğdu, Başkan Yardımcısı Şule Özülkü, yönetim kurulu üyeleri Remzi Kar, Sabahattin Yumuşak, Bekir Kandil, Bayram Bükbüz, Birsen Uçar ve F.Pelin Bahçeci devam eden “1000 öğrenciye 1000 sponsor aranıyor” projesiyle ilgili Müdür Cengiz Zeybek’e makamında bilgiler verdi.

Destek olanlara teşekkür

Biz Ebruyuz Derneği Başkanı Gökhan Gündoğdu, Haziran ayına kadar projeyi gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Bu çocuklarımızın üniversiteye iyi hazırlanıp yüksek öğrenimlerini tamamlayabilmeleri için derneğimize büyük destek veren tüm işadamlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve her zaman yanımızda yer alan Valimiz Hüseyin Avni Coş bey ile Emniyet Müdürümüz Cengiz Zeybek beye teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Proje için her türlü desteği vereceğiz

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise Adana’ya yeni atanmasına rağmen içeriğini öğrendiği derneğin kurulmasının çok isabetli bir karar olduğunu ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade ederek, “Projeye biz emniyet olarak eskisinden daha fazla destek olacağız. Dernek başkanımız ve üyelerimizin projeyi hayata geçirmeleri için hertürlü desteği vereceğiz” diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2014, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER