banner6

Bozuk yollar

Adana’da bozuk yollar Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yapılmaya devam ediyor. Ancak kentin birçok yerinde yolların bozuk olması tepkilere neden oluyor.

Bozuk yollar

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana’da bozuk yollar Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yapılmaya devam ediyor. Ancak kentin birçok yerinde yolların bozuk olması tepkilere neden oluyor. 

Geçtiğimiz kış ayında yaşanan sel felaketinin ardından kentteki birçok yol zarar görmüş ve yollarda çukurlar oluşmuştu. Yaşanan durumun ardından vatandaşlar belediyeye çağrı yaparak yolların yapılmasını istedi. Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bozuk yollar yapılmaya başlandı. Birçok yol asfalt ile kavuştu.

Ancak birde henüz yapılmamış yollar bunuyor. Mahallelerinde yolların bozuk olduğunu gören vatandaşlar, bu yolların bir an evvel yapılmasını istiyor. Durumu ilgili belediyelere bildiriyor. Ara sokakta olan yollardan ilçe belediyeleri sorumlu olduğu için konu bu belediyelere aktarılıyor. Ancak yolları yapılmayan kişiler, bu kez seslerini sosyal medya paylaşımları ile duyuruyor.

İbo Osman Caddesi, Buruk Mahallesi’nde ki yollar ve diğer birçok yollarla ilgili vatandaşlar tepkilerini dile getirerek, yollarının yapılmasını istedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42