Bu çocuklara kim dur diyecek?

Cam silen çocuklar bu kez ne Korona virüsünü, ne resmi makam arabalarını, ne polisleri, ne de araçların altında ezilme tehlikesini takmayarak büyük bir rahatlıkla trafik ışıklarında cam silmeye devam ediyor. Onlar cam sildikçe hem kendi hayatları, hem de vatandaşların hayatlarını riske atıyor

Bu çocuklara kim dur diyecek?

Bayram BULUT

Özel Haber

ADANA (İLKHABER)-Cam silen çocuklar bu kez ne Korona virüsünü, ne resmi makam arabalarını, ne polisleri, ne de araçların altında ezilme tehlikesini takmayarak büyük bir rahatlıkla  trafik ışıklarında cam silmeye devam ediyor.

Yeni tip Korona Virüsü konusunda vaka sayısında artış yaşanırken, kurallara uymayan kişiler sokaklarda dolaşmaya devam ediyor. Son olarak ise, sokaklarda cam silen küçük çocuklar yine sahnedeydi. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerine gelen 8 kişilik çocuk gurubu ellerinde cam silecekleriyle trafik ışıklarında duran arabaların camlarını silmeye başladı. Işıklarda trafik polisi olmasına rağmen yaşı küçük çocuklar, bir yandan oyun oynadı, diğer yandan araç camlarını silip para istemeye uzun süre devam etti.

MAKAM ARACININ GEÇİŞİNİ İZLEDİLER

Trafik polisinin çocuklara engel olmaması bazı vatandaşları ise şaşırttı. Daha sonra cocukların bulunduğu noktadan resmi plakalı makam aracının geçtiği görüldü. Makam aracının geçişini izleyen çocuklar daha sonra tekrar cam silmeye devam etti. Yanlarından geçen vatandaşların bile çocuklara bir şey dememesi dikkatlerden kaçmadı. Araçlarında bulunan vatandaşlar camlarını silen çocuklara para vererek araçlarının başından ayrılmasını sağladı.

TRAFONUN ÖNÜNDE TORPİL PATLATTILAR

Küçük çocuklar bir ara bir duvar kenarının yanına geçerek bir trafonun önünde yanlarında bulunan torpil ismi verilen patlatıcıyı da patlatarak oyunlar oynadı. Ardından tekrar cam silmeye devam eden çocuklar daha sonra ışıklardan ayrılarak gözden kayboldu. Virüsün yayılmasına aldırış etmeyen çocuklar hem toplumun hem de kendi hayatlarını tehlikeye attı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2