Burger King Mardin’deki 4.Restoranını Açtı

Burger King, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, kalitesini güçlü franchise sistemiyle Türkiye’nin tüm illerine yaymaya devam ediyor.

Burger King Mardin’deki 4.Restoranını Açtı

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Burger King, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda,  kalitesini güçlü franchise sistemiyle Türkiye’nin tüm illerine yaymaya devam ediyor.

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, Mardin Midyat’ta 4. restoranının kapılarını lezzet severlere açtı.

Burger King®, yeni açılan restoranıyla bölgedeki lezzet severlerin yeni buluşma adresi olmayı hedefliyor. Birbirinden lezzetli, ekonomik ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, enfes sosları ve daha birçok lezzeti tutkunları ile buluşmayı bekliyor. 

 ‘Güçlü işletme modelimizle sektöre yön vermeye devam ediyoruz’

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara; tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor. Tüm bunlarla birlikte, Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri olduklarını belirten TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, konuyla ilgili olarak “Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranımız bulunuyor. Burger King®’in ana geliştirici ve üretici haklarını alarak Türkiye’ye getirmemizle başlayan süreçte bugün Burger King’in dünyadaki en büyük master franchisee’si konumundayız. Franchise olarak Mardin Midyat’ta yer alan Burger King® restoranımızı hizmete sunmaktan mutluluk duyuyoruz. TAB Gıda markalarının sektördeki gücü, yatırımcılarımıza da avantaj sunuyor. Girişimcilere, hazır bir sistem içerisinde yatırım yapma imkânı sağlıyor. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2