Büyükşehir bitirdiği yolları ışıklandırıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'nin girişimlileri sonucunda Kuzeybatı Çevre yolunda yol yapım çalışması başlatarak kısa sürede bitiren Büyükşehir Belediyesi, şimdide söz konusu yolda ışıklandırma ve orta refüj çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir bitirdiği yolları ışıklandırıyor

Büyükşehir bitirdiği yolları ışıklandırıyor

 

 

SEDAT ATİLLA

ŞANLIURFA-Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'nin girişimlileri sonucunda Kuzeybatı Çevre yolunda yol yapım çalışması başlatarak kısa sürede bitiren Büyükşehir Belediyesi, şimdide söz konusu yolda ışıklandırma ve orta refüj çalışmalarını sürdürüyor.

 

Çevik Kuvvet-Devteşti-TOKİ Maşuk Mahallesi arasında yer alan ve çevre yollarını birbirine bağlayan Açıksu Caddesi’nde koordinasyonlu bir şekilde çalışan Büyükşehir Belediyesi yolun alt ve üst yapısını tamamladıktan sonra şimdide yolun ışıklandırılması ve ağaç dikimi kapsamında çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor.

 

Söz konusu yolun ışıklandırma çalışmalarında sona gelen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mevcut yolu yeşillendirerek ağaç dikimi için orta refüj çalışması başlatarak yolun standardını yükseltiyor.

 

Öte yandan Şanlıurfa merkez'de yeşillendirme ve ışıklandırma çalışmalarını da sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Samsat meydanına farklı bir imaj katmak için mevsimlik çiçek ekerek tarihi justinyen kemerini ışıklandırdı.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2