banner6

Büyükşehir hizmet ağı büyüdü

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, yeni yasayla mücavir alanı genişleyen Büyükşehir Belediyesi'nin, köy yollarının bakım ve onarımını üstlendiğini asfalt kaplama yaptığını söyledi.

Büyükşehir hizmet ağı büyüdü
Büyükşehir hizmet ağı büyüdü

 

 

  ADANA (İHA) - Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, yeni yasayla mücavir alanı genişleyen Büyükşehir Belediyesi'nin, köy yollarının bakım ve onarımını üstlendiğini asfalt kaplama yaptığını söyledi. 

  Kent içinde yeni bulvarlar açan, "Akıllı Dokunuş Projesi" kapsamında kavşak düzenlemeleri yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin, çalışmalarını gece-gündüz demeden sürdürdüğünü kaydeden Başkan Vekili Aldırmaz, yeni yasayla mücavir alanın genişlemesi nedeniyle hizmet ağının da büyüdüğünü bildirdi.

  Büyükşehir bütünlüğüne katılan Menekşe Köyü'nün yollarının asfaltlandığını vurgulayan Başkan Vekil Zihni Aldırmaz, "O bölgelerde oturan vatandaşlarımız bundan böyle daha huzurlu yolculuk yapacaklar. Büyükşehir Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her yere hizmet götürmeye gayret sarf ediyoruz" dedi.

  Büyükşehir Belediyesi tarafından altyapılarının tamamlandığını, şimdi de yollarının asfaltlandığını söyleyen Menekşe Köyü Muhtarı Ali Bolat, "Başkanımız Sayın Zihni Aldırmaz ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sayın Belediye Başkanımızdan çok memnunuz. Altyapımızı tamamladılar, yolumuz yapıldı. Başka bir sorunumuz kalmadı" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42