banner6

Çelikcan: Başarılı bir 5 yıl geçirdik

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerin huzur içerisinde geçmesini temenni etti.

Çelikcan: Başarılı  bir 5 yıl geçirdik

Çelikcan: Başarılı

bir 5 yıl geçirdik

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerin huzur içerisinde geçmesini temenni etti. Hiç bir vatandaşın burnunun dahi kanamasını istemediklerini belirten Başkan Çelikcan,”Öncelikle yapılacak olan seçimlerin huzur ve güven içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Hiç bir vatandaşımız zarar görmesin. Sandıktan çıkan sonuca ise herkesin saygı duyması gerekmektedir.” dedi.

BAŞARILI BİR 5 YIL GEÇİRDİK

Şehit Erkut Akbay Mahallesi'nde yapılan mitingde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan hizmetlere kaldığı yerden  devam edeceğini belirtti. Yapılacak olan seçimlerde Yüreğirli vatandaşların hizmetten yana oy kullanacaklarını ve istikrarın sürmesini istediklerini belirterek,”Yüreğir’de çok başarılı bir 5 yıl geçirdik. Ama daha yapacak çok işimiz var. Yeni dönemde devam eden projeleri bitireceğiz ve yeni projeleri hayata geçireceğiz.” dedi.

 

Yüreğir'in kurulduğu 1989 yılından bu yana en fazla hizmeti bu dönemde gördüğünü belirten Başkan Çelikcan ,”Biz vatandaşlarımıza hizmet etmek amacıyla bu göreve talip olduk. Geride kalan 5 yılda çok güzel çalışmalar yaptık. Yüreğir halkı bir çok yeni hizmetle tanıştı. Ama büyükşehir belediyesi bizde olmadığı için yapacağımız hizmette aksamalar ve gecikmeler yaşandı. Yapılacak olan seçimlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Abdullah Torun'u seçerek Adana'nın yıllardan bu yana hak ettiği hizmetin gelmesini sağlayalım.” şeklinde konuştu.

 

Çelikcan’a destek veren Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik de, Türkiye'nin 11 yıldan bu yana büyümeye devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“11 Yıldan bu yana süren istikrar Türkiye'nin özgüvenini ortaya çıkarmıştır. Özgüven devletin iyi yönetilmesi sayesinde olmuştur. Yapılacak olan seçim Türkiye'yi 2023 hedefine götürecek seçimler olacaktır.

 

AK Parti halka hizmet etmek için kurulan bir partidir. Bizden önce kendi illerine bile hizmet götüremeyen bir yönetim vardı. Şimdi çok şükür dünyada 80 devlete hizmet götürebilecek bir ülke konumuna geldik.  Ülkemizin başına bela olan İMF'den vatandaşlarımızı kurtardık. 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde ülkemizi kaosa sürüklemek isteyenlere en güzel cevabı sandıkta vereceğinizden hiç şüphem yoktur. Büyükşehirde Abdullah Torun, Yüreğir de ise başarılı çalışmalar yapan Mahmut Çelikcan'ı tekrar göreve getireceğinizden şüphem yoktur. Yüreğir de yaptığımız her miting bunun göstergesidir.”

 

AK Parti Adana Milletvekili  M. Şükrü Erdinç ise Yüreğir'in her dönem istikrardan ve güvenden yana tercihini yaptığını belirterek, “Yüreğir de yaptığımız her toplantı ve miting bayram havasında  geçmektedir. Bundan önce olduğu gibi bu seçimlerde de Yüreğir yine tarih yazacaktır.” şeklinde konuştu.

 

Şehit Erkut Akbay Mahallesinde gerçekleştirilen ve miting gibi geçen mahalle toplantısına Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar, Adana Eski Milletvekili Vahit Kirişçi belediye meclis üyeleri katıldılar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER