banner6

Çelikcan: Türkiye’nin ufku ve vizyonu daha iyi olacak

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Karataş'ta Cumhurbaşkanı Adayı, Başbakan Erdoğan için oy istedi. AK Parti Karataş İlçe Başkanı Mustafa Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yeşilyaprak ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan halkın ilk kez kendi Cumhurbaşkanını seçeceğini belirtti.

Çelikcan: Türkiye’nin ufku  ve vizyonu daha iyi olacak

 

 

ADANA(İLKHABER) - 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile Türkiye'de yeni bir dönemin başlayacağını belirten Başkan Çelikcan,” Sayın Başbakanımız halkın içinden gelen, sokakları karış karış gezmiş, halkın sorunlarını çok iyi bilen bir liderdir. Yaptığı bütün işlerde çok başarılı olmuş, dünyada herkesin saygı duyduğu bir siyasetçi ve devlet adamıdır.. Cumhurbaşkanlığı makamını da başarıyla sürdürecek bilgi ve birikime fazlasıyla sahiptir.” dedi.

 

Gezi olayları, 17 ve 25 Aralık operasyonları ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'nın yıpratılmaya çalışıldığını belirten Başkan Çelikcan,”Ülkemizdeki istikrarın bozulmasını isteyen iç ve dış güçler karşısında halkımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmış ve oynanan oyunları boşa çıkarmıştır. Vatandaşlarımız yaşanan ekonomik krizleri unutmadığını, bir gecede cebindeki paranın yüzde ellisinin eridiği günleri unutmamalıdır. Çok şükür ülkemizde 12 yıldan bu yana devam eden bir istikrar var.  Yapılacak olan seçimlerde de halkımız tertip edilen bu oyunlara bir kez daha en güzel cevabı verip, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtacaklardır.” şeklinde konuştu.

 

Ülkemizde bundan önceki yıllarda Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinin hep sancılı geçtiğini ileri süren Başkan Çelikcan ,” 10 Ağustos itibari ile bu süreç tamamlanacak ve ülkemizde yeni bir dönem başlayacaktır. Muhalefetin dayatmış olduğu çatı adayı vatandaşlarımız tarafından kabul görmemiştir. Bu seçimin Başbakanımız adına çok rahat geçeceğini düşünüyorum. İnşallah 10 Ağustos'tan sonra  Türkiye'nin vizyonu çok daha farklı olacaktır.”dedi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2014, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42