banner6

Çelikcan'a yoğun ilgi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan gittiği her mahallede coşkuyla karşılanıyor. Yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden vatandaşlar,”Yıllardır mahallelerimizde böyle çalışma görmedik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bize hizmet edene biz de sahip çıkarız.” dediler.

Çelikcan'a yoğun ilgi

ADANA(İLKHABER) - Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan hizmet için bu göreve geldiğini belirterek “Görev sürem içerisinde herkese eşit şekilde hizmet götürdük. Geride kalan 5 yıllık süreç içersinde başkalarının hayal bile edemediği birçok hizmeti gerçekleştirdik. Yüreğir tarihinde bütçeden en fazla yatırımı bu dönemde biz gerçekleştirdik. Yüreğir'i köy görünümünden kurtulması için başlattığımız projelerimiz devam ediyor. Bu dönemde hayata geçirdiğimiz kültür evleri, taziye evleri, kapalı semt pazarları, kültür merkezi, engelli koordinasyon merkezi ilçemizde yeni gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizdir. Kültür evleri ve taziye evlerinin sayılarını önümüzdeki dönemde de artıracağız.”şeklinde konuştu.

 

HALKIMIZA DANIŞACAĞIZ

Bundan sonra yapılacak olan projeleri vatandaşa danışacaklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan,”Kışla Mahallesinde başlattığımız kentsel dönüşüm çalışmalarında mutlu sona ulaştık. Kışla Mahallesi'nde çok yakında temelleri atacağız. Şu anda 9 ayrı mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra kentsel dönüşüm yapacağımız mahallelerimizde vatandaşımıza soracağız. Onlar ne isterse ona göre hareket edeceğiz. Yüreğir de hangi mahalleye gidersek gidelim vatandaşımız bizi büyük coşkuyla karşılıyorlar. Onları mahcup etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz.”dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM İSTEDİLER”

Yavuzlar Mahallesi'nde vatandaşlar kentsel dönüşüm çalışmalarının mahallelerinde de uygulanmasını istediler. Gönüllü olarak destek vereceklerini belirten mahalle sakinleri,”Artık bizde modern konutlarda oturmak istiyoruz.”diyerek yapılacak olan kentsel dönüşüme destek vereceklerini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42