Ceyda Bölünmez babasının elini öpüp, hayır duasını aldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, seçilmesinin ardından ilk olarak babası olan eski Bağımsız Milletvekili Süleyman Bölünmez’in yanına giderek elini öpüp hayır duasını aldı.

Ceyda Bölünmez babasının elini öpüp, hayır duasını aldı

Ceyda Bölünmez babasının elini öpüp, hayır duasını aldı

MUTİA AVUKA

MARDİN (İLKHABER)-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, seçilmesinin ardından ilk olarak babası olan eski Bağımsız Milletvekili Süleyman Bölünmez’in yanına giderek elini öpüp hayır duasını aldı.

Seçimlerin ardından2 Kasım sabahı Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, babası olan eski Bağımsız Milletvekili Süleyman Bölünmez’in yanına gitti. Burada babasının elini öpen Bölünmez Çankırı, hayır duası istedi. Baba Süleyman Bölünmez ise, bu ziyaretten ötürü duyduğu sevinci belirterek, “Ben zaten sana dua ediyorum. Mardin halkı da sana dua ediyor. Tabi ki bu dualar hizmetlerle kendini ispatlanman gerekir. Ne kadar insanlara ve Mardin’e hizmet edersen o kadar halkımız sana ve ailene dua ederler. Bunu böyle bil ve her zaman Mardin ve Mardin insanına hizmetler yapmaya gayret et. ” dedi.

   Çiçeği burnunda 37 yaşındaki Mardin Ak Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ise, “Bana kucak açan, bana inanan, bana destek olan, özellikle bana kefil olan babamı, mahcup etmeyeceğim. Bunu herkes bilsin. TBMM çatısında oturmaya değil ülkeme ve memleketime hizmet etmek için yemin edeceğim. Bunu herkes görecektir.” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2