banner6

ÇGC’den Vergi Dairesi Başkanı Güner’e ziyaret

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve ÇGC Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri Adana Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu. Adana Vergi Dairesi Basın Müdürü Taner Canpolat’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Esendemir ÇGC’nin faliyetleri hakkında bilgi verdi. 

ÇGC’den Vergi Dairesi Başkanı Güner’e ziyaret

ADANA (ILKHABER)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve ÇGC Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri Adana Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu. Adana Vergi Dairesi Basın Müdürü Taner Canpolat’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Esendemir ÇGC’nin faliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin Türkiye’de Kamu Yararına Dernek Statüsü kazanmış 4 dernekten biri olduğuna işaret eden Başkan Esendemir, yine ÇGC’nin Adana’da gazetecileri tek çatı altında toplamasıyla da büyük önem taşıdığını belirtti. 

ÇGC olarak gazetecilere yeni bir sosyal tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Başkan Esendemir, tesisin bir yanında Ortadoğu’nun en büyük sayılı camilerinden Merkez Cami, bir yanında Adana tarihini eşsiz görüntüsüyle yaşatan Taşköprü, önünde akan Seyhan nehri ve kıyısındaki otellerle  eşsiz bir manzaraya sahip olduğunu dile getirdi.  Tesiste kapalı iki büyük salonun bulunduğunu, bu alanların sergi ve diğer sosyal faaliyetler için kullanılabildiğini belirten Başkan Esendemir,  tesisin ayrıca açık ve kapalı alanda düğün, nişan veya herhangi bir kutlama yapmak için uygun hale getirildiğini ifade etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner,  tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü de kutladı. ÇGC gibi güçlü bir çatının basın camiası için büyük önem taşıdığını belirten Güner,  ÇGC’ye başarı dileklerinde bulundu.

Adana Vergi Dairesi Başkanı Güner, “Sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk duydum. Başarılı çalışmalarımız bizi mutlu etti. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz de çalışmalarımızı sizler aracılığıyla duyuracağız. Önümüzdeki günlerde tarihin en kapsamlı yapılandırması geliyor. Bundan bütün vatandaşlarımız yararlanacak. Vatandaşlarımızın pandemi sürecinde sıkıntı yaşamadan işlerini yürütebilmeleri için devletimiz canla başla çalışmaktadır” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER