banner6

CHP Sarıçam köy yollarında

CHP Sarıçam İlçe Başkanı Musa Gökdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafalar, Gökbuket, Yarımca, Karlık, Yeniyayla, Torunlar, Boztepe, Kaşobası, Sarıçam, Dereyarımca ve Çamlıca köylerine ziyarette bulunarak bu köylerdeki delegeler ve partililerle biraraya geldi.

CHP Sarıçam köy yollarında
CHP Sarıçam köy yollarında


 

ADANA(İLKHABER)- CHP Sarıçam İlçe Başkanı Musa Gökdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafalar, Gökbuket, Yarımca, Karlık, Yeniyayla, Torunlar, Boztepe, Kaşobası, Sarıçam, Dereyarımca ve Çamlıca  köylerine ziyarette bulunarak bu köylerdeki delegeler ve partililerle biraraya geldi.

 Gökdemir bu ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda “ Ülkemizin CHP İktidarına acil ihtiyacı vardır. Gelecek yeni nesillerin Çağdaş, Demokratik,ve özgürlükçü bir yönetim anlayışıyla, Ekonomik yönden kalkınması, rahatı ve huzuru için Cumhuriyet  Halk Partisinin gerek yerelde, gerekse genelde tek başına iktidara gelmesi yaşamsal bir zorunluluk haline gelmiştir. Bizler CHP Sarıçam İlçe Örgütü olarak siz değerli parti temsilcilerimizle sık sık biraraya gelecek, köylerimizin sorunlarını dinleyecek. çözüm yolları arayacağız. Herkese kucak açacak, her bir yurttaşımıza sahip çıkacak, elimizden geleni yapmaya çalışacağız. CHP’nin iktidar olması için çok çalışmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bizi bu anlamda destekleyen siz değerli delege arkadaşlarımıza, partili kardeşlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz”dedi.

 Sarıçam İlçe Başkanı ve yöneticilerin ziyaretlerinden dolayı mumnuniyetlerini dile getiren köy delegeleri ve vatandaşlarda bu tür ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek " Cumhuriyetin kurucusu büyük önder M.Kemal ATATÜRK " Köylü Milletin Efendisidir" ifadesiyle bizlere verdiği üstün değeri çok güzel vurgulamıştır. Köylü üretendir. Köylü çalışkandır. Ancak son yıllarda köylünün durumu gerçektende içler acısı bir hal almıştır. Gübre ve mazot fiatlarındaki aşırı artışlar nedeniyle tarlalarımızı ekemez olduk. İnşallah CHP iktidarında köylü yeniden hakettiği konuma dönecek, yeniden toprağını işleyecektir" dediler.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER