banner6

CHP’den umut aşılayan proje

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu’nca verilen “Temel Siyasi Eğitim” programına katılan partililerin hazırlayıp yaşama geçirdiği projeler farkındalık yaratıyor.

CHP’den umut aşılayan proje

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu’nca verilen “Temel Siyasi Eğitim” programına katılan partililerin hazırlayıp yaşama geçirdiği projeler farkındalık yaratıyor.

Erinç Ali Menteş’in proje danışmanlığını yaptığı, CHP İl Başkan Yardımcısı Samet Güdük ile partililer Özge Yıldız Sarıkaya, Pınar Tanrıseven, Semra Sevinç Yalçın Esmercan’ın hazırladığı “Umut Engel Tanımaz/Umut Dimdik Ayakta” projesiyle down sendromlu ve otistik engelli bireyler buluşturuldu.

Down sendromlu ve otistik bireyleri doğayla buluşturup toplumun bir parçası olduklarını hissettirmek, onların sosyalleşmesini sağlamak ve ailelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik Adana Sakatlar Derneği Başkanı Berkant Tiğit ve Gönüllü Anneler Grubu’ndan Gülşen Akgöz’ün desteğiyle gerçekleştirildi.

Festival havasında gerçekleştirilen etkinlikte down sendromlu ve otistik bireyler salsa, zeybek, Kafkas ve keklik danslarında performanslarını sergilediler.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER