CHP’yi iktidar yapalım

CHP Adana milletvekili adayları, Adana ESOB’u ziyaret ederek, 1 Kasım seçimi için destek istedi

CHP’yi iktidar yapalım

CHP’yi iktidar yapalım

 

 

ADANA(İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayları İbrahim Özdiş, Burhanettin Bulut, Müzeyyen Şevkin ve Etem Tok, Adana ESOB'u ziyaret ederek, projelerini anlattılar, 1 Kasım 2015 Erken Genel Seçimleri için esnaf desteği istediler.

 

CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu ve Kadın Kolları Başkanı Nevin Biçer ile Adana ESOB'u çiçeklerle ziyaret eden milletvekili adaylarını, Birlik Başkanı Nihat Sözütek, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda esnaf odası başkanı ayakta kucaklayarak karşıladı

 

CHP Adana Milletvekili Adayları Özdiş, Bulut, Şevkin ve Tok,  gördükleri sıcak ilgi için Başkan Sözütek'in nezdinde tüm yönetim kurulu üyeleri ve esnaf odası başkanlarına teşekkür ederken, Merhum Başkan Kazım Barışık için taziyede bulunup, yeni yönetime de başarı dilediler.

 

CHP milletvekili adayları, 1 Kasım Seçimleri'nde, 7 Haziran Seçimleri'ne göre daha umutlu ve inançlı girdiklerini belirterek, "2 Kasım'da inşallah Adana'da 1. parti olacak ve iktidarı da kuracağız." dediler.

 

Milletvekili adayları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı projelerin herkes tarafından takdir ve beğeni ile karşılandığını, Adana için de kendilerinin iktidar sürecinde güzel işlere imza atacaklarının sözünü verirken, "ESOB'u ve esnaf - sanatkarlarımızı iyi biliyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımız da bizleri iyi biliyor. Ülkenin şartlarını herkes görüyor. Özgürlükler kısıtlandı, huzurumuzu bozdular. 7 Haziran sonrasında AK Parti Hükümeti, ülkede boşluk oluşturdu. İç barışı tehlikeye attılar. Ülkeyi kaosa sürükleyip, çıkmaza soktular. Yeni bir seçime zorladılar. Sabredecek durum kalmadı. Bu memleketin CHP İktidarına ihtiyacı var. MHP'nin iktidar derdi yok. Biz bu ülkeyi yönetmeye talibiz. Güçlü, güvenilir bir Türkiye için bize destek olun." dediler.    

 

Birlik Başkanı Sözütek de, ziyaretleri, taziye ve tebriklerinden dolayı CHP milletvekili adayları ve Seyhan İlçe Yönetimi'ne ayrı ayrı teşekkür ederken,"Biz herkesi seviyoruz. Herkese de kapımız sonuna kadar açıktır. Ama herkesin de gönlünde bir parti vardır. Fakat bu kurum herkesin kurumudur. Her görüşten esnafımız vardır. Biz demokrasiye inanıyoruz. Herkese saygılıyız. Sizlere de iktidar mücadelenizde başarılar diliyoruz. Yolunuz açık olsun. Umarım, ülkemiz, insanlarımız, esnaf - sanatkarlarımız için de hayırlı bir seçim olur." diye konuştuktan sonra kırmızı karanfil dağıtarak uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2