Çiftçi: Urfa’ya hizmet için sahada olacağız

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğü personeliyle koordinasyon toplantısı yaptı.

Çiftçi: Urfa’ya hizmet için sahada olacağız

Çiftçi: Urfa’ya hizmet için sahada olacağız

 

 

 

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğü personeliyle koordinasyon toplantısı yaptı.

 

Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri ile memurların hazır bulunduğu Mehmet Akif İnan Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda Şanlıurfa'ya hizmet yolunda koordinasyon içerisinde yapılacak çalışmalar görüşüldü.

 

Bütün daire başkanları ve şube müdürlerini ile Şanlıurfa'yı daha iyi yerlere getirmek için herkesin sahada işinin başında olmasının gerektiğine dikkat çeken Başkan Çiftçi, halka hizmet etmek  kaybedecek zamanlarının olmadığının belirtti.

 

Daha yaşanabilir bir Şanlıurfa için gece gündüz hep birlikte koordinasyon içerisinde çalışacaklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Bizler bu memleket için hiç yorulmadan, durmadan hizmet etmek için buradayız. Şanlıurfa'nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte hepimizin sorumlulukları da arttı.  Şanlıurfa'nın her karışını gezerek vatandaşlarımızın arasında olarak hep beraber hizmet kervanı oluşturacağız. Tabi bunları yaparken en önemli unsurumuz disiplin ve planlı çalışma olacak. Halkımız bizden hizmet bekliyor ve biz bunun bilincindeyiz. Allah bu hizmet yolunda bizleri muvaffak eylesin" dedi.

 

Başkan Çiftçi, genç ve dinamik bir kadro ile hizmet verdiklerini belirterek koordinasyon ve istişare toplantılarını sürekli gerçekleştireceklerini belirtti.

 

Toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı ve Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu’da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2015, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2