banner6

Çifte cinayet

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir lokantada garson olarak çalışan gencin iş yeri yakınlarında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin ardından bir kişi daha silahla vurularak hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.

Çifte cinayet

 OSMANİYE (İHA) - Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir lokantada garson olarak çalışan gencin iş yeri yakınlarında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin ardından bir kişi daha silahla vurularak hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.

  Edinilen bilgiye göre, Cemalpaşa Mahallesi, Küçük Sanayi Sitesindeki bir lokantada garson olarak çalışan Murat Deniz (30) motosikletiyle bir iş yerine yemek siparişi götürdükten sonra, motosikletine tekrar binerken silahlı saldırıya uğradı. Başından vurulduğu öğrenilen Murat Deniz, kanlar içinde yerde kalırken ihbar üzerine olay yerine çağrılan ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Murat Deniz hayatını kaybetti. 

Daha sonra Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi çevre yolu civarındaboş tarlada  yine 30’lu yaşlarda silahla vurularak hayatını kaybetmiş şekilde bir erkek cesedi bulundu. Bulunan cesedin Tamer Koşkoş adlı kişiye ait olduğu tespit edildi. 

  Polis ekipleri üç olayda da bağlantı olduğunu tespit etti.  

ÖLDÜRDÜĞÜ ARKADAŞLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRMİŞ

Tamer Koşkoş’un cenazesi cenaze aracı ile Kadirli Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken 3’üncü bir ihbar da Şehit Orhan Gök Mahallesi'nden geldi. Yine silahla vurulan Ali Eynallı adlı kişi ihbar üzerine olay yerine sevk edilen ambulansla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 

  Olayda kullandığı suç aleti ile birlikte teslim olan Alim Can Eynallı (28) hayatını kaybeden Murat Deniz ve Tamer Koşkoş’u ve öz ağabeyi Ali Eynallı’yı kendisinin vurduğunu itiraf etti. Gözaltına alınan Alim Eynallı’nın cinayetleri neden işlediği araştırılıyor. 

  Öte yandan katil zanlısı Alim Can Eynallı ile öldürülen kişilerin aslında yakın arkadaş oldukları ve sık sık bir araya geldiklerine dair fotoğraflar olduğu ortaya çıktı.  

                                         

                                         

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER