banner6

ÇKA Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi

​​​​​​​Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali Süleyman Elban ile Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda; 2020 yılı fizibilite desteği programı başvuruları, Ajansın 2020 yılı bağımsız dış denetimi, 2021 yılı çalışma programı ile gelecek ay için yapılması planlanan çalışmalar görüşülerek karara bağlandı.

ÇKA Yönetim Kurulu  toplantısı gerçekleştirildi

ADANA (İLKHABER) - Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali Süleyman Elban ile Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Çukurova Kalkınma Ajansında düzenlenen toplantıya Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ile ÇKA Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu da katıldı.

Önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda; 2020 yılı fizibilite desteği programı başvuruları, Ajansın 2020 yılı bağımsız dış denetimi, 2021 yılı çalışma programı ile gelecek ay için yapılması planlanan çalışmalar görüşülerek karara bağlandı.

Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER