banner6

Coş: Adana'nın birliğe çok ihtiyacı var

Adana'da siyaset, bürokrat ve iş adamlarının oluşturduğu, başkanlığını Çukurova Kaymakamı Abdulhamit Erguvan'ın yaptığı "Salı Grubu", Gündoğdu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Gündoğdu'nun yemeğinde bir araya geldi.

Coş: Adana'nın birliğe çok ihtiyacı var
Coş: Adana'nın birliğe
çok ihtiyacı var

ADANA(İLKHABER) - Adana’da siyaset, bürokrat  ve iş adamlarının oluşturduğu, başkanlığını Çukurova Kaymakamı Abdulhamit Erguvan’ın yaptığı “Salı Grubu”,  Gündoğdu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Gündoğdu’nun yemeğinde bir araya geldi. Salı Grubu Başkanı Kaymakam Abdulhamit Erguvan, davetlerini kırmayarak toplantılarına katılan Vali Hüseyin Avni Coş’a ve diğer konuklara çok teşekkür etti.  
SOSYAL KONULARA DUYARLIYIZ
Yunus Gündoğdu, 15 günde bir gerçekleşen birliktelikte yaptığı giriş konuşmasında davete katılan herkese teşekkür ederek, “Burada ki güzide topluluk özellikle kentimizin ve ülkemizin sosyal konularına duyarlı davranarak önemli görevler üstleniyor. 15 günde bir gerçekleşen toplantılarımızda sosyal konularda nereye neler yapacağımızı konuşuyoruz. Yemeğimizi onurlandıran sayın Valimiz, kente yaptığımız yatırımlarda bizlere her zaman moral vermiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.  
ADANA’NIN BİRLİK BERABERLİK GÖRÜNTÜLERİNE İHTİYACI VAR
Salı Grubunun kente verdiği katkı ve sinerjiye değinerek söze başlayan Vali Coş ise “Burada birlik ve beraberlik ortamı sağlayarak bu oluşumu yaratanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Adana’nın böyle birlik-beraberlik görüntülerine ihtiyacı var. Çünkü ulusal boyutta Adana olumsuz olarak tanınıyor. Halbuki Adana’daki başarı hikayelerinin ve böyle birlik beraberliklerin ön plana çıkması gerekiyor. Bu konuda da sizlere büyük görevler düşüyor. Kente yatırım yapan işadamlarımızın herzaman destekçisi olduk ve olmaya devam edeceğiz. Çünkü yatırım demek şehrin kalkınması, işsizliğinin azalması ve huzur gelmesi demektir. ” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER