banner6

ÇUGİAD Aldırmaz'ı ziyaret etti

Çukurova Genç İş Adamları Derneği (ÇUGİAD) Yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti.

ÇUGİAD Aldırmaz'ı ziyaret etti

ÇUGİAD Aldırmaz'ı ziyaret etti

 

    ADANA (İHA) - Çukurova Genç İş Adamları Derneği (ÇUGİAD) Yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti. 

  ÇUGİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yönetimlerinin kısa süre önce göreve geldiğini anlatarak, ÇUGİAD'ın 20 yıllık bir dernek olduğunu hatırlattı. Adana'nın etkin ve köklü bir sivil toplum örgütü olduğunu söyleyen Sakarya, "Genç iş adamları olarak iş dünyasına katkı koymak istiyoruz. Ancak faaliyetlerimiz sadece üyelerimiz ve iş dünyası ile sınırlı değil. Sosyal sorumluluk projelerinde de faaliyetlerimiz var. Kazandığımız Adanamıza katkı koymak bu kentin evlatları olarak bizim görevimiz. Sizlerin de desteği ile Adana'ya hizmet etmek amacındayız" dedi.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, gençlerin enerjisinin çok önemli olduğunu söyleyerek, "Ancak siz enerjiniz kadar tecrübenizle de dikkat çekiyorsunuz. Çünkü sizlerin aileden gelen bir tecrübeniz var. Sizlerle birlikte 'Ortak Akıl' anlayışı ile hareket etmekten mutluyuz. Sizin önerileriniz bizim için önemli. Gençlerin gözüyle projelere bakmak gerekiyor" şeklinde konuştu.

  Birlikte yapılması gereken her konuda genç iş adamlarının yanında olduklarını vurgulayan Aldırmaz, ÇUGİAD yönetimine toplum için yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

  Ziyarete ÇUGİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ile birlikte yöneticiler Kazım Tosun, Hakan Burç, Ali Fuat Çerçer, Rafet Milli, Efsun Erkemen ve Gökalp Sofuoğlu katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER