Çukurova Belediyesi Halk Günü başladı

Başkan Çetin her Cuma saat 14.00’te vatandaşlarla buluşuyor

Çukurova Belediyesi Halk Günü başladı

Çukurova Belediyesi Halk Günü başladı

EMRE EKİCİ

ADANA(İLKHABER)-Çukurova Belediyesi’nin klasiği haline gelen Halk Günü sonbaharın başlamasıyla birlikte haftada bir yapılmaya başlandı. Geçtiğimiz halk günü yine renkli anlara ve ilginç tartışmalara sahne oldu. ”Parktaki büfeyi neden yıktınız?” diye sitem eden bir vatandaşa Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “İşgal,  ve hukuksuzluk vardı. Hukuksuzluğa göz yumsaydık daha mı doğru olurdu?” dedi, alkışlarla karşılandı.

İKİ EMEKLİLER EVİ MÜJDESİ DAHA VERDİ

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in Halk Günü teşekkür, talep ve önerilerle geçti. Hizmet anlayışını “tarafsız”, “objektif”, “eşit” ve şeffaflık; belediyecilik yaklaşımını ise “çoğulcu ve katılımcı” olarak değerlendiren Başkan Çetin, iki hafta önce açılışı yapılan üç emekli evinin ardından “emekli evi talebi patlaması” olduğuna dikkat çekti ve 100. Yıl ve Kenan Evren’de iki emekli evi daha yapılacağını müjdeledi.

“PARKTAKİ İŞGALE İZİN VEREMEM!”

Kemal Karaaslan adlı emekli bir vatandaşın, Kenan Evren Bulvarı üzerindeki parkta yapılan büfenin neden yıkıldığını sorması üzerine Çetin, “Oradaki sorunu iyi biliyorum. O parkta işgal vardı, genişleme vardı ve şikâyet geliyordu, hukuksuzluk vardı. İşgale de izin veremem ki! Hukuksuzluğa göz mü yumsaydım” yanıtını verdi. Aynı mahalleden Şerife Yıldırım ve Sercan Özşahin’in “Yaptıklarınız doğru, takdir ediyoruz” demeleri alkışla karşılandı.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2015, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2