Çukurova’nın sağlık turizmi Dubai’de tanıtılacak

Adana ve Mersin’in sağlık turizmi destinasyonu 6-9 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek olan dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibition and Conferance Sağlık Turizmi Fuarı’nda tanıtılacak.

Çukurova’nın sağlık turizmi Dubai’de tanıtılacak

Çukurova’nın sağlık turizmi Dubai’de tanıtılacak

 

ADANA(İLKHABER) - Adana ve Mersin’in sağlık turizmi destinasyonu 6-9 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek olan dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibition and Conferance Sağlık Turizmi Fuarı’nda tanıtılacak.

Dünya Sağlık Turizm Konseyi (GHTC)  işbirliği ile Dubai’de gerçekleştirilecek fuara Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi  3. Kez Elmas sponsoru  olacak. Türkiye fuara kiraladığı 140 metrekare stantla  milli katılım gerçekleştirecek.

Adana ve Mersin’deki bazı sağlık kuruluşları da Cukurova Kalkınma Ajansı destekleri ve katkıları, Mersin Turizm Platformu Koordinasyonu ve Adana Sağlık Turizm Derneği işbirliği ile Dubai’de düzenlenecek 3.IMTEC Uluslararsı Sağlık Turizm Fuarı ve konferansına katılacak. Adana ve Mersin’in sağlık turizminin tanıtılması için Çukurova Kalkınma Ajansı 27 metrekare stant kiraladı.

Fuar, Cukurova Bölgesinin Sağlık turizm destinasyonu olarak tanıtımı için önemli katkı sağlayacak. Adana ve Mersin Sağlık turizm destinasyonu olarak sağlık turizminde  birinci lige çıkacak olmasının yanında,  bu katılım ile bölgenin tanıtımı için önemli bir adım atılmış olacak.

Fuarda ayrıca, Çukurova bölgesinin destinasyon tanıtımı yapılarak hak ettiği sağlık turizm payını almasında önemli katkı sağlanmış olacak.

Bölgeden fuara katılacak sağlık kuruluşları şunlar:

Medline Adana Hastanesi

EPC Özel Hastanesi

ÇAlgomed Hastanesi

Mersin Üniversitesi Hastanesi

Esas Estetik Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2015, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2