banner6

Dağlı’dan sporcu ziyareti

Adana’nın sevilen isimlerinden AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı,  insanları ziyaret ederek onların sevgilerini kazanıyor.

Dağlı’dan sporcu ziyareti

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana’nın sevilen isimlerinden AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı,  insanları ziyaret ederek onların sevgilerini kazanıyor.

Esnaf ziyaretleri, vatandaş ziyaretlerinin ardından Tamer Dağlı’nın bu kez ziyaret ettiği yerlerden bir tanesi de bir spor kulübü oldu. Adana Yüksel Gençlikspor Kulübü’nü ziyaret eden Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, kulüp yöneticileri, antrenörler ve futbolcular ile tek tek sohbet etti. Büyük bir sevgi seli ile karşılanan Dağlı hoş sohbetlerin ardından ziyaretini hatıra fotoğrafları çektirerek tamamladı.

Tamer Dağlı, ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Yüksel Gençlikspor Kulübü’nü ziyaret edip sporcu kardeşlerimizle bir araya geldik. U17 2016-2017 sezonu Türkiye şampiyonu ve 2018-2019 sezonu üçüncüsü olarak kentimizi gururlandırdılar, kulüp başkanı, yöneticileri ve sporcularını tebrik ediyorum. Başarıları daim olsun.” ifadelerini kullandı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42