banner6

Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği’nden dayanışma toplantısı

Mersin Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Anamur Temsilciliği dayanışma toplantısı düzenledi.

Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri  Birliği’nden dayanışma toplantısı

Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri

Birliği’nden dayanışma toplantısı

Mehmet ŞAHİNCİLEROĞLU

ANAMUR (İLKHABER) Mersin Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Anamur Temsilciliği dayanışma toplantısı düzenledi.

Bir düğün salonunda hayvancılığın sorunlarının dile getirilmesi, üyelerin ve üreticilerin dayanışması için düzenlenen dayanışma toplantısına Mersin Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan, Mersin Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Anamur Temsilcisi Tarım Danışmanı Veteriner Hekim Gündüz Kocabıyık, yönetim kurulu üyeleri, veterinerler ve üreticiler katıldı.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan Mersin Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Anamur Temsilcisi Tarım Danışmanı Veteriner Hekim Güven Kocabıyık, “6 ay önce kurulan temsilciliğimiz danışmanlık hizmeti sunuyor. Anamurlu üreticilerimiz ve üyelerimizin sorunlarını dinlemek, sorunlara çözüm olmak için bu toplantıyı yapmış bulunmaktayız. Amacımız, siz üretici ve üyelerimizle dayanışma içinde olmaktır.” dedi.

Üretici ve üyelerinin her zaman yanında olduklarını vurgulayan Mersin Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan da “Ben bir Yörük çocuğuyum. Üreticilerimizin sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Hep sorunları çözmek için mücadele verdim.” diye konuştu. Denizbank Anamur Şubesi Müdürü Özgür Erdoğan da Denizbank olarak her zaman üreticinin yanında olmaya devam ettiklerini ifade etti.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2014, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42